Tifffany tõstis kasumiprognoosi

Maailma suuruselt teine juveliiripoekett
Tiffany Co. teatas teise kvartali analüütikute ootuseid ületanud
tulemustest ning tõstis aasta kasumi- ja käibeprognoose.

Ettevõtte käive kasvas 31 protsenti, kuna nõrgenenud dollar tõi turiste New Yorki luksusjuveliiriteoseid ostma.

Miljardär Nelson Peltz, kes ostis enam kui viie protsendise osaluse Tiffany's, kiirustas jaemüüjat kasumlikkust parandama.

172 poes ja butiigis üle maailma kaupa turustava Tiffany puhaskasum vähenes aastataguselt 41,1 mln dollarilt 37 mln dollarini ehk 29 USA sendilt 26ni. Ettevõtte tulemuses kajastub erakordne kulu Little Switzerland keti müügist. Ettevõtte käive kasvas 19 protsenti, 662,6 mln dollarini.

Arvestamata Little Switzerlandi müügist saadud kulu, teenis ettevõte 45 USA senti kasumit aktsia kohta, analüütikud ootasid 35 USA sendist kasumit aktsia kohta. Käibeks oodati 649,2 mln dollarit.

Ettevõte prognoosis kogu käimasoleva aasta kasumiks aktsia kohta 2,22-2,27 dollarit, varasem prognoos oli 2,10-2,15 dollarit. Analüütikud ootasid kasumiks 2,13 dollarit aktsia kohta. Ettevõte tõstis käibekasvu prognoosi 14 protsendini.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara