Väikekaupmees nõuab Kalevilt 100 000 krooni

Pankrotis toidukaupade jaemüüja Annikom
nõuab kohtu kaudu Kalev Jõhvi Tootmiselt 105 714 krooni.

Harju maakohus oli istungi määranud täna hommikuks. Eile palus Kalev, et nad saaksid vastata vaidlust puudutavatele küsimustele täna hommikul.
Aripaev.ee küsis selgitust, mis võlaga tegu on ning miks pole Kalev kohtu kaudu nõutavat summat tasunud.

Peale kohtuistungit edastas Kalevi jurist Allan Viirma: "Vastavalt Tallinna Börsi reglemendile saab emitent kohtuvaidluste kohta infot edastada börsi infosüsteemi vahendusel põhjusel, et oleks tagatud kõigi investorite võrdne kohtlemine börsiettevõtte kohta andmete avaldamisel. Seetõttu ei ole meil hetkel võimalik nimetatud teemat meediaväljaannetele pikemalt kommenteerida."

Ida-Viru maakohus kuulutas Annikomi pankroti välja 2004. aastal. Firma pankrotihaldur Robert Sprengk ütles, et nad nõuavad raha Kalevilt, kuna Kalev omandas Annikomile võlgu olnud ASi Järle.

"Ma arvan, et see nõue oli neile üllatus," ütles Sprengk. Tema sõnul väitis Kalev kohtule, et nad niigi palju Järle võlgu kinni maksnud. Kõige suurema summa maksis Kalev Maapanga pankrotipessa.
Kohtuotsus Annikomi ja Kalevi võlavaidluses tuleb 14. septembril.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara