Ida-Euroopa suurim kiirtoidukett tungib Eestisse

Oktoobri algul teeb Kristiine
kaubanduskeskuse teisel korrusel uksed lahti esimene Leedu pitsaketi Cili Pizza
restoran, teatas Cilija Eesti.

Ettevõtte juhataja Tiit Kivisaar kinnitas, et Leedu päritolu ettevõtte ambitsioonid Eestit turuga seoses on suured. “Esimene Cili-nimeline restoran avatakse lähiajal ning hetkel käib aktiivne töötajate otsimine, kokku saab esimeses restoranis tööd 40 inimest,” sõnas Kivisaar.

Pea 315 ruutmeetri suurusel Kristiine Keskuse pinnal asuv restoran mahutab kuni 103 klienti. „Me ei kahtle, et uus restoran, mis paistab silma kvaliteetse ja maitsva euroopaliku köögi ja laitmatu teenindusega võidab kiiresti Tallinna elanike südamed,” kinnitas Cilija arendusosakonna direktor Saulius Grakavinas.

Cilija Eesti OÜ juhatuse esimehe Tiit Kivisaare sõnul on Leedu kapitalil põhinev kiirtoidukett Cilija Ida-Euroopa suurim, kel on restorane Läti-Leedu kõrval ka Ukrainas, Poolas ja Rumeenias.

Lätis näiteks tegutseb Cili Pica kaubamärgi all 16 restorani, Leedus on Cili kohvikuid ja restorane üle viiekümne ning Leedus on Cilija käes ka üle 50% sealsest pitsaturust. Keti aasta-käive ulatub ligi 500 miljoni kroonini.

"Tegemist on ikka restoraniga, kus tuuakse toit lauda," märkis Kivisaar, lisades, et plaanis on hakata pitsasid ka tellimuste peale koju toimetama.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara