FOTOD: Selver lahutab kassajärjekorras seisjate meelt

Järve Selverisse pandi hiljuti kassade
juurde üles telerid, et kassajärjekorras seisvate klientide meelt lahutada.

"Ekraanide peamine eesmärk on anda infot ja pakkuda meelelahutust kassajärjekorras seismise ajal," ütles A-Serveri ostu- ja turundusdirektor Iivi Saar.

Tema sõnul peaksid valitud klipid iseäranis meeldima lastele. "Tegemist on väga kvaliteetse, peamiselt meelelahutusliku programmiga, kus näidatakse loodusvaateid ja lühikesi humoorikaid spordi- ja muuteemalisi lõike," kirjeldas Saar.

Esialgu on ekraanid üleval ainult Järve Selveris. Tegemist on testperioodiga, mille järel, paari kuu pärast on A-Selveril plaanis uurida klientide rahulolu. "Kui oleme pakutava programmiga ise rahul ja see meeldib ka meie klientidele, siis kindlasti tuleb kõne alla ka teistes kauplustes samasuguse süsteemi ülesehitamine," valgustas Saar Selveri plaane.

Tulevikus on A-Selveril plaanis ekraanidel näidata ka reklaame. Iivi Saare sõnul aga ei tule sellest kindlasti vaid reklaamikanal. Saar lubab, et programmist vähemalt pool jääb alati meelelahutuslikuks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara