Ehtsate juuste hind aina tõuseb

Juuksepikenduste mooditulek on
mitmekordistanud ehtsate juuste hinda, mistõttu tuleb kilo juuste eest maksta
üle 650 euro (10 000 krooni).

Paljud inimesed maksavad hingehinda juuste eest, mis muidu rändaksid juuksurisalongist prügimäele, vahendas Eesti Päevaleht.

Saksa statistikaameti andmeil on inimjuuste import viimase kolme aasta jooksul kolmekordistunud, ainuüksi 2006. aastal imporditi tolli andmeil Saksamaale üle 30 tonni juukseid, arvestades, et osa juustest tolli ei läbi, võib see summa veelgi suurem olla.

Kõige enam on juuksekaubandusest tulu saanud turuliidrist Itaalia firma Great Length, mis teenis Saksamaal 11 miljonit eurot kasumit. Saksamaa käive moodustab firma käibest aga kõigest 22 protsenti.

Juuste hind on viimase kümne aasta jooksul neli korda tõusnud. Kilo India päritolu 40 sentimeetri pikkuseid juukseid maksab umbes 650 eurot, Hiina päritolu aga 500 eurot, eurooplaste oluliselt õrnemad ning heledamad juuksed maksavad poole rohkem.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara