Fazer Eestit juhib tänasest Kristjan Kongo

Fazer Eesti teenistusest lahkunud senise
tegevjuhi Lauri Liipa töökohustused võtab üle Kristjan Kongo, kes samas jätkab
ka Fazeri turunduse ja müügitöö koordineerimist Eestis, teatas ettevõte.

Fazer Eesti AS turundus- ja müügidirektori Kristjan Kongo sõnul hoiab Fazer hoolimata tihedast konkurentsist ja tooraine kiirest hinnatõusust kindlalt oma positsiooni pagari- ja kondiitritoodete turu liidrite seas. "Seoses juhi vahetumisega ettevõtte põhitegevuses muutusi ei toimu - jätkame innovatiivsete ja kõrgekvaliteediliste pagaritoodete arendamist, tootmist ja turustamist üle Eesti. Teen omalt poolt kõik, et Fazeri pikaajalised eesmärgid saaksid täidetud ning meie turuosa senine kasvutempo ei raugeks," lausus Kongo.

Alates käesoleva aasta oktoobrikuust tegutseb senise Fazer Eesti aktsiaseltsi asemel Eesti turul kaks eraldiseisvat ettevõtet - pagari- ja kondiitritooteid valmistav Fazer Eesti AS ning valmistoidu- ja peoteenindusettevõte Fazer Amica Eesti OÜ.

2006. aastal tootis Fazer Eesti ca 9200 tonni pagaritooteid, mis on saadaval kõigis jaekettides ja suuremates kauplustes üle Eesti. Lisaks sellele töötavad 38 Eesti suuremas jaekaupluses Fazeri pagarikojad, kus küpsetatakse kohapeal ahjusooje värskeid pagaritooteid. Fazer Eesti realiseerimise netokäive oli 2006. aastal 362 miljonit krooni ning kasum 7,9 miljonit krooni. Fazer on Eesti Toiduainetetööstuse, Eesti Leivaliidu ja Eesti Rukki Seltsi liige.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara