Õhus veetavat kaupa senisest rohkem

Lennukitega veetav kaubamaht on tänavuse
kahe esimese kvartaliga tõusnud ligi 43 protsenti, selgus Tallinna lennujaama
statistikast, kirjutab Äripäev.

DHL Estonia ASi tegevjuhi Evert Kreegi sõnul on konkurents üle läinud kulu- ja hinnakeskselt võistluselt ajaga võidujooksule ehk enam ei ole niivõrd oluline transpordi maksumus kui selle kiire sihtkohta toimetamine.

"Regulaarliinidega veetav kaubamaht iseenesest oluliselt kasvanud ei ole. Pildi teevad ilusaks imporditšarterid," ütles ASi AirProxy tegevdirektor Helena Roots.

"Kaubad tulevad igalt poolt ja võib arvata, et kui on transiidiga tegemist, lähevad nad ikka Venemaale," möönab Ospen-tos OÜ omanik Haiti Arendi.

ASi TNT Eesti marketingi ja PR-koordinaator Anton Juurik teatab samuti, et nende kaubavedude maht on viimasel ajal suurenenud. "Selle eest võib tänada Hiina õitsvat majandust ja uskumatut hinnataset, mida suudetakse pakkuda," põhjendab Juurik.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara