Ülemiste City kavatseb börsile minna

Ülemiste City suuromaniku Ülo Pärnitsa
sõnul läheb tuleval aastal ettevõttel vaja lisakapitali ja praegu valmistatakse
ette IPOt selle hankimiseks.

Ülemiste City suuromanik Ülo Pärnits kiitis, et Ülemiste Cityl läheb praegu väga hästi.
Pinnad on üürilepingutega ette kaetud ja tänavune finantseerimine kenasti paigas. Aga tuleval aastal läheb vaja lisakapitali ja praegu valmistatakse ette IPOt selle hankimiseks.

Seejärel tal kihvatas ja ta ütles Eesti Ekspressile, et "kuramus küll, sai ajakirjanikule vist liiga vara öeldud". Edasistest täpsustustest Pärnits keeldus.

Ülemiste City on Tallinna Lennujaama naabrusesse rajatav Targa Äri Linn. Linnakusse tuleb üle paarisaja tuhande ruutmeetri büroopinda ja kõrgtehnoloogilisi tehaseid. 2006. aasta sügisel kolisid Ülemiste Citysse tarkvaraarendusettevõte Webmedia ning Mainori Kõrgkool. 2007. aasta sügiseks valmib linnaku südamesse restoranitänav ja ML Arvutite tehas. 2008. aasta jaanuaris kolib Ülemiste Citysse IT-ettevõte AS Helmes ning sama aasta kevadel saab valmis Baltikumi suurima IT-ettevõtte Microlink hoone. Ülemiste City linnakusse kolimisest on teatanud ka mitmed farmaatsiavaldkonna ettevõtted ning teiste ärivaldkondade esindajaid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara