Lootsmann nõuab seadust rikkuvatelt alkomüüjatelt müügiloa ära võtmist

Harju maavanem Värner Lootsmann tunnustab
Tallinna ja Maardu linnavalitsusele ning Kose vallavalitsusele saadetud kirjas
politsei tööd alkoholiseaduse rikkumiste tuvastamisel ning kutsub omavalitsusi
kaaluma seadust rikkuvate alkoholimüüjate müügilubade tühistamist.

Harju maavanema Värner Lootsmanni sõnul on äärmiselt taunimisväärne, et alkoholimüüjad eiravad vastutustundetult alkoholiseadust, teatas Harju maavalitsus. „Avaldan lootust, et omavalitsused kaaluvad tõsiselt politsei esildistes kajastatud alkoholimüüjate müügilubade tühistamist“, lisas Lootsmann.

Põhja politseiprefektuur saatis Tallinna ja Maardu linnavalitsustele ning Kose vallavalitsusele esildised, milles kajastatakse alkoholiseaduse rikkumise fakte OÜ Kapri Gruppile kuuluvas toidupoes “Maahärra” (Raudtee 57, Tallinn), OÜ Lancoster kuuluvas kaupluses (Ristiku 54, Tallinn), OÜ Laola kaupluses “Ireen” (Avar 8, Maardu linn) ning OÜ-le Toomatare, OÜ-le Kristoke, OÜ-le Porri ja Ko ja AS-le Euro Oil kuuluvates müügikohtades Kose vallas.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara