Maailma tippgalerii teeb Vene rikastele moodsa kunsti müügituuri Moskvasse

Gagosian Gallery teeb oktoobris 10päevase
Venemaa-tuuri, kaasas 40 teost kuulsustelt nagu Picasso, Warhol, Lichtenstein,
Hirst ja teised, eesmärgiks on need ostujõulistele venelastele maha müüa.

"Seda mitte teha oleks provintslik ja üldse mitte hea äri," kommenteeris ettevõtmist galerii direktor Victoria Gelfand. Näitus avatakse 19. oktoobril Moskva jõukas Barvihha eeslinnas, edastas bloomberg.com täna. Näituse asukohaks on kõrgema klassi kaubanduskeskus, kus muidu on saadaval näiteks Lamborghinid ja kallimat sorti moebrändid.

"Läheme Venemaale, sest seal on kasvamas moodsat kunsti ostvate tõsiste kogujate hulk. See võimaldab kunstnikke sealsel turul esitleda," rääkis Gelfand.

Barvihhas asus kunagi president Jeltsini residents. Praeguseks on sinna kerkinud hulgaliselt mõisa-sarnaseid eramaju, mille omanikud võivad nüüd sisustusele lisada maale, graafikat, skulptuure, fotosid või väikeseeria-disainmööblit 30 autorilt. Peale 20. sajandi tuntud meistrite on saadaval ka nooremate autorite moodsaid töid.

Forbesi andmetel on praegu Venemaal 53 dollarimiljardäri võrreldes seitsmega 2002. aastal.

Ühe Moskva galeristi sõnul on venelaste seas valdav konservatiivne kunstimaitse, inimesed ootavad figuratiivmaali, maastikke, natüürmorte, üldiselt midagi õdusat. Teise galeristi, Gary Tatintsiani sõnul on moodsa kunsti kogujad "enamasti alla 40aastased pankurid või juristid, kes räägivad mitut keelt, on väga tulemusele orienteeritud, ambitsioonikad ja võitlejatüübid. Nad väljendavad neid omadusi oma äris ja nüüd ka kunstikogumises."

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara