Hotelli juht: septembris on hinnad laes

Aripaev.ee palus Baltic Hotel Vana Wiru
tegevdirektor Raido Pikkaril kommenteerida kõrget inflatsiooni majutuses ja
toitlustuses septembris võrreldes eelmise aasta sama perioodiga.

„Meie hotellis tõusevad hinnad aasta lõpus. Mina ei nimetaks põhjuseks inflatsiooni, vaid pigem seda, et jõuaksime turutasemele järgi. Pigem konkurents reguleerib hinnatõusu," ütles Pikkari.

Pikkari sõnul ongi september hotellinduse periood, mil hinnad lihtsalt on kõrgemad, kui mõnel muul perioodil. „September ongi hotellidele hea periood ja hinnad tõusevad. Hotellinduses on hinnad vastavalt hooajale. Hinnad tõusid juba vaikselt tegelikult kogu suve ja septembris on hinnad laes,“ selgitas Pikkar.

Aripaev.ee küsis ka, kas valitsus peaks midagi ette võtma või vastavaid plaane inflatsiooni peatamiseks tegema.
„Majanduse reguleerimine on üks tänamatu tegevus. Ma ei soovita teha nii nagu Lätis tehti. Kehtestati maksud ja kõik. Pigem peaks reguleerima läbi keskpanga, kuid mitte jäigalt. Mingeid kavasid ma ei soovita valitsusel rakendada,“ kommenteeris Pikkar.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara