Ristiku poes keelatakse alkoholi müük

Põhja- Tallinna avalike suhete nõuniku
Maarja Maiste sõnul kaob Ristiku tänava poest alkoholi müük kohe peale
linnaosa otsuse jõustumist, kuna tuvastati, et alaealine
tööloata müüja müüs eakaaslasele alkoholi.

Maiste sõnul otsustas Põhja-Tallinna halduskogu ettevõtluskomisjon toetada Põhja politseiprefektuuri ettepanekut alkohoolsete jookide märgete kustutamiseks ja teha linnaosa vanemale vastav ettepanek OÜ Lancoster, Ristiku 54 kauplusel registreeringust märgete kustutamiseks.

Seadusest tulenevalt on ettevõtjal õigus taotleda alkoholi müügiloa ennistamist 6 kuu möödumisel jõustunud karistusest ehk antud juhtimi puhul mais 2008.

Täpsem info, millal Põhja-Tallinna halduskogu otsus jõustub, selgub järgmise nädala alguses. Samuti selgub selle tulemusena konkreetne kuupäev, mis ajast lõpeb alkoholi müük Ristiku 54 kaupluses.

Politsei pressiesindaja kinnitusel müüs Ristiku tänava poes 10. augustil lepinguväliselt tööl olnud 1991. aastal sündinud alaealine tütarlaps Ednar Arutjunjan kaks pudelit õlut 17aastasele noormehele.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara