Ristiku poes keelatakse alkoholi müük

Põhja- Tallinna avalike suhete nõuniku
Maarja Maiste sõnul kaob Ristiku tänava poest alkoholi müük kohe peale
linnaosa otsuse jõustumist, kuna tuvastati, et alaealine
tööloata müüja müüs eakaaslasele alkoholi.

Maiste sõnul otsustas Põhja-Tallinna halduskogu ettevõtluskomisjon toetada Põhja politseiprefektuuri ettepanekut alkohoolsete jookide märgete kustutamiseks ja teha linnaosa vanemale vastav ettepanek OÜ Lancoster, Ristiku 54 kauplusel registreeringust märgete kustutamiseks.

Seadusest tulenevalt on ettevõtjal õigus taotleda alkoholi müügiloa ennistamist 6 kuu möödumisel jõustunud karistusest ehk antud juhtimi puhul mais 2008.

Täpsem info, millal Põhja-Tallinna halduskogu otsus jõustub, selgub järgmise nädala alguses. Samuti selgub selle tulemusena konkreetne kuupäev, mis ajast lõpeb alkoholi müük Ristiku 54 kaupluses.

Politsei pressiesindaja kinnitusel müüs Ristiku tänava poes 10. augustil lepinguväliselt tööl olnud 1991. aastal sündinud alaealine tütarlaps Ednar Arutjunjan kaks pudelit õlut 17aastasele noormehele.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara