Imre Sooäär paneb veel 47 miljonit Pädaste mõisa

Riigikogu liige Imre Sooäär paigutab oma
Muhu saarel asuvsse Pädaste mõisa laiendusse veel üle 47 miljoni krooni,
vahendas meiemaa.ee.

Mõisa tegevjuht Hans Marti Breuer rääkis, et praegu Pädastes toimuv mõisa lossi renoveerimine suurendab mõisa tubade arvu kaks korda 24 sviidi ja numbritoani.

Breueri hinnangul lõppeb lossi renoveerimine tuleva aasta kevadel. “Broneeringuid hakkame lossi tubadele vastu võtma 2008. aasta juuni algusest,” ütles ta.

Breueri sõnul võtab mõis tänu laienemisele lisaks tööle kümme inimest administraatori, koka, kelneri või toateenija ametikohale.

Mõisa opereeriva OÜ Pädaste Mõis puhaskasum kasvas mullu 40 protsenti 1,7 miljoni kroonini, müügitulu suurenes 28,1 protsenti 9,5 miljoni kroonini. Ettevõttes töötas 2006. aastal keskmiselt 26 inimest, kellele maksti palkadeks kokku 1,7 miljonit krooni. Eelmisel aastal toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Pädaste mõisa tegevust 9,9 miljoni krooniga.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara