Ostuhullus: soodusmüügis olnud teler keeras ostjad tülli

Selveri laadapäevade ajal müügile paisatud
799 krooni maksvaid telereid saatis Võru kaupluses sedavõrd suur müügiedu, et
paar klienti ei suutnud otsustada, kellele kuulub viimase pildikasti ostu õigus
ning jagelevate klientide vaidlusse pidi sekkuma turvatöötaja.

"Päevapakkumine oli nii atraktiivne, et viimase teleka pärast tekkis rebimine," ütles ASi A-Selver juhatuse esimees Ain Taube ajalehele Võrumaa Teataja.

Ta kinnitas juhtunut pealt näinud tunnistaja sõnu, et kahe kliendi vaidluse lahendamiseks korraldas kaupluse turvatöötaja tikkude abil loositõmbamise. "Lõpuks rahunesid kõik maha," lisas Taube.

Teadaolevalt suurim ostjatevaheline tüli odava koduelektroonika pärast leidis Eestis aset 2001. aasta mais, kui koduelektroonikaketi ONOFF Tallinna esinduskaupluse avamise päeval inimesed odavate telerite pärast kähmlema läksid.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara