Tallinna börsil: elevust tekitas Tallinna Kaubamaja

Tallinna börsil tõi üldiselt suhteliselt rahulikku
meeleollu vaheldust suurtehing Tallinna Kaubamaja aktsiatega.

Kõnealuses tehingus vahetas omanikku 600 000 aktsiat, ühe aktsia hinnaks selles tehingus oli 131,43 krooni (8,40 eurot). Tehingu kogumaht ulatus pea 80 miljoni kroonini. Kaubamaja aktsia sulgemishinnaks kujuneski 131,43 krooni, mis on 0,2 protsenti rohkem kui eile. Kaubantuskontserni aktsia käive oli 81,1 miljonit krooni, millega väärtpaber oli ka enimkaubeldud aktsia börsil.

Suurim tõusja oli Viisnurga aktsia, mis hüppas 4,5 protsenti, makstes 46,94 krooni (3,00 eurot). Väärtpaberi käive ulatus 121 000 kroonini.

Enim kukkus börsil Harju Elektri aktsia, mis kaotas oma väärtusest 1,5 protsenti. Harju Elektri aktsia maksis 53,20 krooni (3,40 eurot) ning seda osteti-müüdi 65 000 krooni eest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara