Maripuu: ma ei joo magusaid marjaveine

Sotsiaalminister Maret Maripuu vastas
aripaev.ee päevaküsimusele Eesti veinide tarbimise kohta, et ei ole väga palju
Eesti veine joonud.

Kõige rohkem on ta kokku puutunud Põltsamaa Kuldsega, kuid üldiselt ei eelista selliseid magusaid marjaveine. "Ma ei joo magusaid marjaveine," ütles minister.

Üldistest veinitarbimisharjumustest Maret Maripuu rääkima ei soostunud, põhjendades seda väga väikese veinitarbimisega, mistõttu jäi välja selgitamata ka tema isiklik lemmik.

Samal arvamusel oli ka ajakirjanike liidu president Marica Lillemets, kellel enda sõnul puudub igasugune arvamus Eesti veinidest, kuna ei ole nende tarbija.

Valtu Veini tegevjuht Tõnu Teder ütles aripaev.ee-le, et Eesti veinitootjad lõpetavad ridamisi tegevust või asendavad pudeliveini muude tootegruppidega.

"Mingil määral on Põltsamaal (Põltsamaa Felixil - toim.) õigus, kui nad ütlevad, et veinitootmine ei tasu ära. Mitmed veinitööstused on tootmise lõpetanud ja tänavu lõpetas tegevuse ka seitset tootjat ühendanud veiniliit," rääkis Teder.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara