Naisturundusjuhid ei taha oma reklaamidesse naisi

Eesti neidusid ja naisi, keda Eestisse
saabuvad välismaalased on kiitnud kui Euroopa kaunimaid, näeb meil toodetud
reklaamides harva.

Kui mõni neist siiski mõnda reklaami ära eksib, siis enamalt jaolt impersonaalsena. Tegelikult peaks Eesti väiksust arvestades kasutama just kohalikke modelle ja ka modelli nime reklaami panema. Eesti on lihtsalt unikaalne maa – riik väga väikese elanikkonnaga, kus kõik tunnevad kõiki. Eesti elanikes tekitaksid aga kohalikku päritolu reklaaminäod reklaamitava suhtes määramatult suuremat huvi kui meile tundmatud persoonid kaugetest maadest.

Kohalikud reklaamikangelased turgutaksid meeldivalt ja meeliülendavalt ka publiku enesehinnangut. Ka välismaalastele oleks see parim viis ennast esitleda – “Welcome to Estonia” ja “Sa näed püsinäitust meie sümpaatsetest inimestest – see ümbritseb meid kõikjal”.

Ettevõtted kasutavad enamjaolt reklaamiagentuuride teenuseid. Otsus, mida, keda või kuidas reklaamis näidata lähtub agentuuri loovmeeskonna otsusest. Võim on siin projektijuhtide käes, keda ei huvita kohalike kaunitaride esiletoomine.Sageli on põhjuseks ka tellija selge tahe – ettevõtete naisturundusjuhid näevad oma reklaamis pigem ükskõik mida, aga mitte samasoolist.

Loe pikemalt Äripäeva homsest turundusrubriigist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara