Majandusdoktor: Euroopa Liit ei lahenda meie probleeme

Harvadi Ärikooli majandusdoktor Christian
Ketels ütles oma sõnavõtus Balti Arengufoorumil, et me ei peaks uskuma, et
Euroopa Liit lahendab meie probleemid, me peame seda ise tegema.

Ketels rõhutas mitu korda, et Läänemere riigid peaks kokku hoidma, sest siis kasvatab võimalus teha äri, mis kuulub Euroopa mõistes tipptasemele. "Me küll alles otsime lahendusi parimaks koostööks, aga selle saavutamiseks peame teineteisega suhtlema, kaasamaks naabreid parema koostöö saavutamiseks," oli Ketels veendunud.

"Naabrus on võti, mida peaks oskama paremini kasutada," rääkis Ketels, lisades, et naabrusest kõige paremini kasu teenida on võimalik üheskoos ehk mitu riiki koos omab tunduvalt tugevamat häält ning koos võetakse Läänemere riike rohkem kuulda.

Tema sõnul on üheks piiravaks teguriks asjaolu, et kuigi Euroopa Liidul on omad regulatsioonid majanduses, siis on omad regulatsioonid ka kõikidel liitu kuuluvatel riikidel eraldi. Ketels küsib, et miks ei võiks Läänemere riikide nõuded olla sarnased või samad. See lihtsustaks tema sõnul omavahelist koostööd oluliselt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara