G4S: poevarguseid on sel aastal kolmandiku võrra rohkem

Turvakontserni G4S Eesti töötajad andsid
tänavu kümne kuu jooksul politseile õiguskorra rikkujaid üle 6762 korral, 70
protsendil juhtudest ehk 4618 korral oli tegemist poevarguselt tabatutega.

Mullu samal perioodil andsid G4Si turvatöötajad poevargaid politseile üle 3096 korral. Poevargustelt tabatute arv on aastaga seega suurenenud 33 protsendi võrra.

G4S sõnul suurenes poevarguste arv sel aastal hüppeliselt pärast märtsis kehtima hakanud karistusseadustiku muudatust, millega dekriminaliseeriti alla tuhande krooni väärtuses sooritatud korduvad vargused, mis sellest ajast alates lähevad kirja väärtegudena.

„Kui jaanuaris ja veebruaris andsid G4Si turvatöötajad politseile üle keskmiselt 10 poevarast päevas, siis märtsist oktoobrini oli päeva keskmine politseile üle antud poevaraste arv 16,“ teatas G4S avalike suhete direktor Andres Lember pressiteates.

G4S valvab enamikku Eesti suurematest kaubanduskeskustest

Muude korrarikkumiste tõttu andsid turvakontserni G4S Eesti töötajad üheksa kuu jooksul politseile üle 2144 inimest. Seda on 172 võrra rohkem kui mullu samal perioodil.

AS G4S Eesti kuulub rahvusvahelisse turvateenuseid ostutavasse kontserni Group 4 Securicor. Kontserni 2006. aasta kogukäive oli 108 miljardit Eesti krooni, selle tütarettevõtetes rohkem kui 110 maailma riigis töötab kokku üle 500 000 inimese.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara