Rumm: restorani ukse kõrval oli silt Vabu kohti pole

Sotsiaaldemokraat ja
meediamonitooringufirma Media Focus OÜ omanik Hannes Rumm rääkis, et halba
teenindust ja nõukogude aega meenutas talle hiljuti silt restorani ukse kõrval,
mis teatas külastajale "Vabu kohti pole".

Rummu sõnul juhtus tänapäeval haruldane silt olema ühes juba nõukogude ajast saadik töötava restorani välisukse kõrval, mille nimi siinkohal saladuseks jäi, kuid mida Rumm enda sõnul hiljuti külastas.

"Õnneks ei ole väga sageli juhtunud," ütles Rumm küsimuse peale, mis teda viimati teeninduses närvi ajas. Rumm kiitis eestlasi kui teenindajaid ja ütles, et eelkõige oleneb teeninduse tase ikkagi ettevõttest ja sellest, kui palju pööratakse tähelepanu teenindajate koolitusele, kui suur on kaadri voolavus ja mida ettevõte oma töötajalt nõuab.

Pikki poejärjekordi tuleb Rummul ette nagu enamikel tallinnlastel, kuid see teda enda sõnul närvi ei aja, sest tööturul valitseb juba pikka aega väga halb olukord ja häid töötajaid ei ole võtta. Tööturu olukord takistab poeomanikel teeninduse parandamist, lisas ta.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara