Valga lihatööstuse emafirma investeerib Lõuna-Eestisse

Valga lihatööstuse emafirma Atria
investeerib sel aastal lihatööstusesse ja loomakasvatusse 120 miljonit
krooni.

Atria Baltic uue juhataja Kadri Körkkö sõnul investeeritakse tänavu 80 miljonit Lõuna-Eesti loomakasvatusse ja 40 miljonit lihatööstuse uuendamisse. Valga lihatööstus eristub teistest loomakasvatuse tõttu, kirjutas Valgamaalane.

Lisaks tööstusele ja Eesti ühele suurimale tapamajale omatakse viite sea- ja ühte piimafarmi.

„Atria konkurentsieelis Eestis on eelkõige loomakasvatus ja moodsaim tapamaja, mõlemad aitavad vähendada liha sisseostu riske nii hinna kui ka kvaliteedi osas. Kindlasti on suureks abiks meie ettevõtte pikaajalised tootmiskogemused,“ lausus Atria Baltic kontserni uus müügidirektor Veimo Beilmann.

Praegu keskendutakse Körkkö sõnul kõige enam pakkeliini ostmisele ja logistika arendamisele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara