Mõis: ma ei saa aru, kuidas linnapea on partei liige

Tallinna visioonikonverentsil diskuteeriti
Tallinna linnapea poliitilise kuuluvuse üle ning jõuti üksmeelele, et kuigi
erakonda kuuluvusest lõplikult ei pääseta, pole praegune olukord linna
arengut soodustav.

„Ma ei saa aru, kuidas linnapea on mingi partei liige, veel vähem juht. Mujal ei ole nii,“ rääkis ettevõtja ja endine Tallinna linnapea Jüri Mõis Helsingi linna eeskujuks tuues Tallinna linnapeast. Tema sõnul trügivad omavalitsused oma ülesandepiiridest välja just liiga suure politiseerituse tõttu.

Tallinna linnavolikogu esimees Toomas Vitsut on Jüri Mõisa mõttega päri, ning lisab, et liigne politiseeritus ei aita linna arengut edasi. Teisalt jälle ei suhtuks tema niivõrd äärmuslikult linnapea politiseeritusse ning arvab, et tegelikult on tõde kusagil keskel.

Riigikogu liige ja endine Tallinna linnapea Ivi Eenmaa on veendunud, et parteitu linnapea kedagi poliitilisest linnavolikogust ei päästa.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara