Ettevõtted asusid võitlusse HIViga

Täna kirjutasid Eesti hakkajamad ettevõtted
alla koalitsiooni “Ettevõtjad HIV vastu” asutamisdeklaratsioonile, et ühendada
jõud HIV-epideemia leviku vastu Eestis.

Koalitsiooni asutajaliikmetena kirjutasid deklaratsioonile alla Eesti Statoil, Eesti Ehitus, Hansapank, Hill Knowlton ja TNS Emor, teatas Eesti Statoil.

“Kui sarnane algatus ka Eestis sündis, oli loomulik, et oleme sellega kaasas ja teeme omalt poolt kõik, et sedavõrd olulist teemat nii oma töötajate kui Eesti avalikkuseni viia,” märkis Eesti Statoili peadirektor Helle Kirs-Toiger, kelle sõnul on StatoilHydro kontsern juba 5 aastat kaasa löönud ülemaailmses rahvusvaheliste suurettevõtete initsiatiivis Global Business Coalition, mille eesmärk on võidelda HIV/AIDSi, tuberkuloosi ja malaaria leviku vastu kõikjal maailmas.

Eesti on juba mitu aastat kõige kiirema HIV levikuga riik Euroopas. Kokku on meil registreeritud ligi 6000 nakatunut, kuid ekspertide hinnangul on umbes samapalju veel neid, kes pole oma nakatumisest teadlikud.

Probleemiks on HIVi järjest suurem levik väljaspool tavapäraseid riskirühmasid, tööjõulise elanikkonna ja eriti noorte hulgas. HIV-vastase koalitsiooniga liitunud ettevõtete esmaseks tegevuseks on oma töötajate ja nende lähedaste HIV alase teadlikkuse tõstmine, mistõttu viiakse läbi ettevõttesisesed teavituskampaaniad, mis hõlmavad töötajate koolitusi ning töökohas levitatavaid plakateid ja infovoldikuid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara