Inglise kuninganna asus põllumeeste eest võitlema

Inglise kuninganna otsustas koos farmerite
ja suurmaaomanikega asuda võitlusse Brüsseli plaanide vastu vähendada
põllumajandusdotatsioone.

Nii Inglismaa kui ka Saksamaa on vastsu Euroopa Komisjoni plaanile vähendada suurfarmidele ette nähtud toetusi, kirjutas Financial Times.

Euroopa Liidu erivolinik Mariann Fischer Boel ütles, et rikkamad saavad alati rohkem ning sellepärast tahetakse järgmisel aastal vähendada suurfarmidele laekuvad toetusi.

“Rikkuse ja farmi suuruse vahel ei ole mingit arusaadavat seost,” ütles Inglismaa esindaja ning lisas, et mitmed suured farmid on koostöövalmis abistama väikeseid farmereid. Tema sõnul suudavad suurfarmid pakkuda paremat keskkondlikku kasu kui väikesed.

“Meile ei meeldi mõte toetuste maksmist vastavalt suurusele,” ütles Saksamaa valitsuse esindaja. Saksamaale tekitab muret toetuste kärpimise tulemusena tekkiv suur vallandamiste laine, mis omakorda toob kaasa töötute hulga suurenemise.

Inglismaa sõnul puudutab tekkiv olukord umbes 6100 farmi, Saksamaal kannatab umbes tuhatkond vähem ehk 5310. Lisaks kannaks kahju farmid Taanis ja Tšehhis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara