Venemaa inflatsioon tõusis taas üle 10 protsendi taseme

Venemaal kasvasid oktoobris hinnad 10,8%,
mis on kiireim hinnatõus alates möödunud aasta veebruarist.

Hinnad tõusid peamiselt kütuse ja toidukaupade kallinemise tõttu, vahendas Bloomberg. Septembris oli Venemaa hinnatõus 9,4%. Kuises võrdluses tõusid hinnad oktoobris 1,6%.

Venemaa on juba mõnd aega üritanud inflatsiooni suruda Lääne-Euroopa tasemele, hindu aga kisub üles riiki tulvav nafta ja gaasi müügist teenitav rahamass ning kogu maailma mõjutav toiduainete kallinemine.

Alles möödunud aastal suutis Venemaa inflatsiooni esmakordselt saada ühekohaliseks, siis oli hinnatõus 9 protsenti.

Et hindu madalamal hoida, on Venemaa valitsus piimatoodete ja taimeõli imporditolle langetanud, müünud osa riigireservides olevatest teraviljavarudest ja kehtestanud teraviljale ekspordimaksu, et kaupa koduturul hoida.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara