Ameeriklased kauplesid mustal reedel reipalt

USA tarbijad kulutasid „mustal reedel” ehk
päeval peale tänupüha ostudele 10,3 miljardit dollarit ehk 8,3% rohkem kui
mullu, tänu kaupmeeste suurtele allahindlustele elektroonikakaupadest
mänguasjadeni välja.

Tarbijad ilmutasid tarbimislusti hoolimata sellest, et kütuse eest tuleb USAs välja käia juba kolm dollarit gallonist, kodulaenude tagasimaksesummad kasvavad ning üldine ebakindlus majanduses kasvab.

„See on tavatult suur number, enam kui me ootasime,” ütles agentuurile Bloomberg Chicago uuringufirma ShopperTrack RCT asutaja Bill Martin. „Inimesed tahtsid oma dollarite eest võimalikult kasulikult kaubelda ning reageerisid allhindlustele aktiivselt.”

Tänavu kasvab kaupluste müük pühade ajal USAs 3,6%, ennustab ShopperTrack RCT, mis jääb alla läinud aasta 4,8% kasvule. USA jaemüüjate föderatsioon prognoosib novembris-detsembris käibe kasvu 4%, mis aeglaseim kasv 2002. aastast. Hiljutise küsitluse järgi vastas 55% poekülastajatest, et plaanivad tänavu kinkidele vähem kulutada kui 2006. aastal.

"Musta reede" nime kannab päev sellepärast, et umbes sellel ajal aastas jõuavad jaemüüjad kasumisse ehk punasest välja.

ShopperTrack RCT andmeil moodustab musta reede käive tavaliselt 4,5-5% kogu jõulueelsest müügist.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara