Lavinton: eksport on sel aastal olnud stabiilne

Metallvõrkude tootja Lavinton OÜ
tegevjuhi Ernst Paklari sõnul on ettevõtte eksport 2007. aastal olnud
suhteliselt stabiilne ja võrreldes eelmise aastaga kasvanud.

Statistikaameti aruandest tulenevale küsimusele metalli ja metalltoodete ekspordi vähenemise kohta vastas Paklari, et pigem on neil eksport võrreldes mullusega suurenenud. Lavinton OÜ eelmise aasta eksport oli 32%, ning käesolevaks aastaks on jõutud 40% ulatuses toodangu eksportimiseni.

Peamiselt ekspordib Lavinton OÜ Paklari sõnul toodangut Skandinaaviasse ja Lätti-Leetu, kus klientidest puudust ei ole. "Praegugi on mitu tellimust töös," ütles ta.

Kuidas hakkab minema järgmisel aastal, Paklar prognoosida ei tea, öeldes vaid, et loodetavasti läheb vähemalt sama hästi kui sel aastal.

OÜ Lavinton alustas metall-lehest tõmmatud võrkude ehk lehtvõrkude tootmist 1995. aastal ja on siiamaani ainuke sedalaadi tootja Eestis. Üle 30% toodangust läheb ekspordiks Lätti, Leetu, Rootsi, Norrasse ja Soome.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara