Põlva Tarbijate Ühistu käive kasvas viiendiku

Jaekaubandusettevõtte Põlva Tarbijate
Ühistu selle aasta üheksa kuu käive oli üle 336 miljoni krooni, mida on 19
protsenti enam kui aasta tagasi samal ajal.

„Käivet ei tee ainult toidukaup, vaid keskmisest kiiremini on kasvanud tööstuskaupade, rõivaste, jalatsite ning ehituskaupade osatähtsus meie müüginumbrites,“ rääkis Põlva Tarbijate Ühistu esimees Peeter Urman võrdselt hästi läinud tööstus- kui ka toidukaupade müügist.

Põlva Tarbijate Ühistu 2006. aasta jaekäive moodustas 389 miljonit krooni, kasvades aastaga 40 protsendi võrra. Kiire kasvu põhjuseks oli varem Räpina Tarbijate Ühistu koosseisu kuulnud 13 kaupluse ülevõtmine ning uued lisandunud A ja O ning Konsumi keti kauplused. Ühistu teenis mullu üle seitsme miljoni krooni kasumit.

Tänavu aasta suurim investeering on Põlvasse rajatav Edu kaubanduskeskus, mis läheb maksma 60 miljonit krooni. Keskus valmib 2008. aasta suvel. Selle aasta detsembris avatakse Konsumi kauplus Savernas.

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva, Tartu ja Valga maakonnas tegutsev jaekaubandusettevõte, mis on ka Eesti Tarbijateühistute Keskühistu (ETK) liige.

Põlva Tarbijate Ühistul on 31. oktoobri seisuga 12 085 püsiklienti, liikmeid on ühistul 1733 ning Säästukaardi omanikke 1715.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara