Vare: Muuga sadama tegevuste laienemine aprillisündmuste loomulik jätk

Transiidiekspert Raivo Vare sõnul on Muuga
sadama emafirma Transiidikeskuse AS-i tegevusalade laienemine loomulik jätk
aprillisündmustele.

"Loomulik areng. See oleks niikuinii tulnud," kommenteeris Vare Transiidikeskuse tegevust Muuga sadamas ning lisas, et aprillisündmused loomulikult kiirendasid toimunut.

Vare sõnul tõstab Transiidikeskuse mitmel suunal tegutsemine nende konkurentsivõimet. „Mis saab selle vastu olla?,“ ütles Vare Transiidikeskuse suurprojekti heaks kiites.

Samuti kiidab transiidiekspert pidevalt kasvanud konteinerterminali ning ütleb, et see kasv jätkub sellel alal kindlasti ka edaspidi.

Veidi halvemini on läinud üld- ja külmkaupade transiidil, ning seal on Vare sõnul kõige enam tunda olnud struktuurimuutused ja aprillisündmused. Viimaste tõttu on paljud külmkaupade transiidid üle kolinud erinevatesse Venemaa sadamatesse.


Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara