Taube: teenindajate leidmine on muutnud natuke kergemaks

A-Selver ASi juhataja Ain Taube ei julge
prognoosida kardinaalseid muutusi järgmisel aastal tööturul.

„Raske küsimus. Nii võib juhtuda,” vastas ta küsimusele, kas järgmisel aastal on ettevõtjatel lihtsam endale töötajaid leida. „Väga suurt ja olulist muutust ei julge ma prognoosida,” ütles Taube teenindussektori kohta.

Taube ütles, et A-Selveril on juba praegu kergem leida töötajaid võrreldes aasta algusega ja kevadega. „Olukord on rõõmsam, aga järjekorda ukse taga kindlasti ei ole,” märkis ta.

Taube sõnul on endiselt problemaatiline näiteks Tallinnas teenindajate leidmine. „Raske on leida häid töötajaid, kes oskaks ka riigikeelt,” nentis ta, lisades, et mujal Eestis on töötajate leidmine lihtsam.

Taube ei osanud öelda, kui palju on A-Selver tõstnud oma teenindajate palka sel aastal, aga märkis, et see kasv on kindlasti olnud kõrgem kui riigis keskmiselt. Ka järgmisel aastal prognoosib Taube teenindajatel palgatõusu, kuid kui suurt, ei soovinud ta hetkel välja öelda.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara