Riia tõusvad hinnad peletavad turiste

Lätis on turistide rahulolu teenustega
kukkunud ligi 30 protsendi võrra aastast 2006, mille peamiseks põhjuseks on
pealinna soolased hinnad.

Riias ei kurda enam ainult kohalikud kõrgete hindade üle, vaid seda on märganud ka turistid. Mitmeid aastaid odavat toitu, õlu ja majutust nautinud turistid, pole enam rahul Läti pealinna kõrgete hindadega, vahendas Baltic Times Läti ajalehte Dienas Bizness.

Läti turismiarenduse agentuuri (TAVA) juht Uldis Vitolins ütles, et turistide rahulolu teenustega kahaneb märgatavalt. 2006. aasta TAVA aruanne ütleb, et 82 protsenti turiste olid rahul turismiteenustega Lätis. Sellel aastal on see arv kahanenud 55 protsendile. Kõrged hinnad on peamine turistide mitterahulolu põhjus.

Samas kui TAVA juht avaldas arvamust investeeringute vajaduse kohta, avalikustas ka Eesti valitsus plaani 32 miljoni eurose programmi kohta, Eesti kui turismisihtkohta müümiseks. 32 miljonit eurot on peaaegu topeltsumma viimase kuue aasta Eesti turismi müügikampaaniate eelarvest.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara