Ettevõtja plaanib ehitada Viljandi suurima kaubamaja

Ärimees Tiit Säga, kes aasta tagasi müüs
hulgifirma Baltazar Trading, kavatseb tühjalt seisvad hulgilaod lammutada ja
ehitada nende asemele Viljandi suurima kaubanduskeskuse.

Huvilised saavad Looga ja Tallinna tänava ääres paikneva 20 000 ruutmeetri suuruse krundi detailplaneeringuga tutvuda alates ülehomsest, kuid lahtisi otsi on tulevase kaubanduskeskuse juures veel palju, kirjutas Sakala. Näiteks ei ole kinnisvaraarendaja otsustanud, kui suure hoone ta ehitab ja mitu korrust sel olema saab.

«Kindlasti tuleb selle kogupind üle 10 000 ruutmeetri, aga kui palju täpselt, ei oska ma praegu öelda,» ütles krundi omaniku, aktsiaseltsi Baltazar juhatuse esimees Tiit Säga. «See selgub projekteerimise käigus.»

Kava teoks saades oleks tegemist Viljandi suurima kaubanduskeskusega, mis ületaks seni liidrikohta hoidvat 6000-ruutmeetrist Centrumit ligi kaks korda.

Arendaja sõnul on keskusesse asumise vastu huvi ilmutanud mitu toidukauplust ning rõiva- ja moekaupade müüjat. Enne lepingute allkirjastamist ei soovinud ta konkreetsetest nimedest siiski rääkida.

Viljandisse plaanitakse teistki suurt kaubanduskeskust, mis peaks tulema Riia maantee lõppu. Mitu ärihoonet on juba ehitusjärgus, neist kaks suurt asub samas kandis, kuhu kavandab enda oma Säga.

Suurele konkurentsile vaatamata ei näe Tiit Säga ja tema äripartnerid muretsemiseks põhjust, ehkki 150—200-miljoniline investeering pole põrmugi väikeste killast. «Oleme teinud piisavalt turu-uuringuid ja tunneme ennast seetõttu üpris kindlalt,» sõnas Baltazari juht.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara