Metallivarga tabajale 50 000 krooni peo peale

OÜ Jaotusvõrk annab 50 000 krooni
inimesele, kes pakub metallivaraste jõugu tabamiseni viivat informatsiooni,

Viimase kahe nädala jooksul on hüppeliselt suurenenud elektrivõrgu trafode rüüstamine vaskmähiste varastamise eesmärgil.

Kõige enam on kannatanud Pärnu-, Viljandi ja Tartumaa, kus vargajõuk on lõhkunud 12 alajaama. Jaotusvõrgul on alust arvata, et tegemist on ühe jõuguga, kuna rüüstamiste käekiri on sama, teatas OÜ Jaotusvõrk oma pressiteates.

Politsei on alustanud rüüstamisjuhtumite uurimiseks kriminaalmenetluse. Maksimumkaristus antud kuriteo eest on 5 aastat vanglat.

Lisaks elektrikatkestuste põhjustamisele on mõnede trafode rüüstamisega tekitatud ka keskkonnakahju, kuna väärismetalli varastamiseks on trafode õli tühjendatud pinnasesse, mida varguse objektiks langenud seadmed sisaldavad keskmiselt 300 – 500 liitrit.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara