Veeavarii korteris uputas lukspoode

Vastavatud eksklusiivse Rotermanni
kaubamaja kohal asuva korteri veeavarii uputas ostumeka butiike, millest üks
jääb seetõttu suletuks veel mitmeks kuuks.

Ganti kaupluse juhataja Tiia Nurmoja sõnul sai ta õnnetu shy;sest teada reede ööl vastu laupäeva, kui kella kahe ajal helistati ja teatati veeavariist. «Tekkis paanika, kuna poel ei olnud lühikese tegevusaja jooksul veel kindlustuslepingut sõlmitud, mis tähendab, et kahjud oleks jäänud enda kanda,» rääkis Nurmojam, kirjutas Postimees.

Kohale saabudes selgus aga, et vesi oli Ganti poe siiski puutumata jätnud.

Suuremast hävingust pää shy;ses ka noorteriideid müüva G-Stari esinduse kaup, kuid eriti halvasti läks Matinique’i poel, mille uksed jäid laupäeva hommikul suletuks.

Poe omaniku Annika Rei shy;ma shy;ni sõnul võib pood jääda suletuks veel kaheks-kolmeks kuuks, kuna vee hävitustöö oli nii põhjalik, et peale kõlbmatuks muutunud kauba tuleb välja vahetada mööbel; seinad-laed, halvemal juhul ka põrandad, tuleb taastada remonditööde käigus.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara