Kristiine linnaosa kaebas Prisma alkoholimüügiga seotud kohtuotsuse edasi

Kristiine linnaosa valitsus esitas
apellatsioonkaebuse Tallinna halduskohtu otsusele Prisma
alkoholinõuete rikkumise asjas, teatas linnaosa valitsus.

Kristiine Linnaosa Valitsus leiab, et I astme kohtu otsus on põhjendamatu ja vastuolus seadusega. Otsus alkohoolsete jookide jaemüügiõiguse registreering korduvate rikkumiste eest tühistada oli antud juhul ainuõige ning vajalik, arvestades Prisma poolt toime pandud rikkumiste tõsidust.

Esimese astme kohus pole arvestanud Kristiine linnaosa valitsuse sisuliste põhjenduste ja seisukohtadega. Kohus jättis täielikult analüüsimata ja arvestamata avaliku huvi piirata alkohoolsete jookide kättesaadavust alaealistele.

Kristiine linnaosa valitsus leiab, et situatsioonis, kus alkoholiga seonduvad probleemid ühiskonnas aina süvenevad, tuleb reageerida otsustavalt, et olukorda parandada. Ettevõtjate majanduslike huvide eelistamine ühiskonna heaolule ning turvalisusele ei ole antud kontekstis põhjendatud. Prisma alkoholiloa tühistamine oli antud juhul vähim võimalik samm, mida Kristiine linnaosa valitsus kui piirkonna turvalisuse ja heaolu eest vastutaja, sai teha.

Antud juhtumist alguse saanud ühiskondlik diskussioon ning tagasiside on näidanud ning Kristiine linnaosa valitsust veennud, et alkoholiga kaasnevatesse probleemidesse suhtutakse ühiskonnas aina tõsisemalt ning piirkonnas elavad lapsevanemad ja kooliõpetajad on avaldanud selles osas meile ka suurt toetust.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara