Jan Uuspõld: alkoholireklaam tuleb keelata

Näitleja Jan Uuspõld, kes tähistab täna oma
34.sünnipäeva, rääkis Raadio 2 saates "Kõik puhuvad!", et Eestis kasvatatakse
alkohoolikutest järelkasvu.

Alkoholireklaami keelustamist sooviv Uuspõld on selleks valmis tegema avalikku kampaaniat.

"Sarnaselt alkoholile võin ma ju kokaiini, amfetamiini ja kanepit ka reklaamima hakata!? Nad liigituvad kõik kategooriasse, mis keerab inimeste elu p***se. Sama on kasiinodega. Kui kasiinohaigusega pereisa saab palga kätte, siis ei pea kasiino talle koduteel ette jääma. Härra Karu (Armin Karu- toim.) jutt, et see on lõbu, on jama,“ rääkis Uuspõld raadiosaates oma suhtumisest mõnuainetesse.

"Meil on väga paljud inimesed sellega hädas. Teeksin palju suuremaid ja julgemaid samme, et seda piirata," ütles korduvalt alkoholi tõttu korda rikkunud Uuspõld ning lisas, et tema arvates on alkohol võrdväärne kokaiiniga, mõlemad on ju sõltuvust tekitavad ained.

Õlletehase reklaamnäona töötanud Uuspõld ei pea oma avaldust vastuoluliseks. "Nii kaua kui reklaam on lubatud ja see on mu töö, pean seda tegema. Aga et ma selles ise kaasa löön, seda enam saan rääkida, et alkoholireklaam tuleks ära keelata."

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara