Advokaadid tutvustasid täna konkurentsiraamatut

Advokaadibüroo Clifford Chance
ning advokaadibüroo Sorainen noored advokaadid kirjutasid Euroopa
Liidu ja Eesti konkurentsiõigust käsitleva raamatu.

Kaarli Harry Eichhorn töötab advokaadibüroos Clifford Chance ning Carri Ginter advokaadibüroos Sorainen. Lisaks peab Ginter Tartu Ülikooli õigusinstituudi Euroopa õiguse lektori ametit.

„Eestis on spekuleeritud kütuse jaemüügituru erinevate kokkulepete teemadel, Euroopa Komisjon on aga sel aastal trahvinud kartellide vastase võitluse raames ettevõtjaid kokku rohkem kui 3 miljardi euro ulatuses,” põhjendas Ginter konkureinstiõiguse aktuaalsust pressiteate vahendusel.

„Samuti saavutas Komisjon hiljuti Euroopa esimese astme kohtus pretsedenti loova võidu Microsofti üle,“ lisas Eichhorn. „Kõik see viitab konkurentsiõiguse olulisele staatusele Euroopa Liidu poliitikate hulgas ning sunnib ettevõtjaid pöörama üha suuremat tähelepanu konkurentsiõigusele."

Värske konkurentsiõiguse raamat sisaldab nii konkurentsi põhitõdesid kui ka valikut Euroopa Kohtu lahendeid ja otsuseid.

Äriõigusele spetsialiseerunud advokaadibüroo Clifford Chance tegutseb kolmel peamisel turul, milleks on Ameerika Ühendriigid, Aasia ja Euroopa. 20 eri riigis tegutseva firma 20 büroos töötab kokku 3800 juristi ja advokaati.

Advokaadibüroo Sorainen tegutseb Balti riikides ning on spetsialiseerunud äri- ja kaubandusõigusele. Kolme riigi peale kokku omab ta 100 juristi ja advokaati.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara