Õhtusöök kahele ligi 25& 000 krooni

30-käigulise õhtusöögi eest tuleb välja
käia 4302 krooni, sinna juurde ei ole lisatud tulumaksu, jootraha ega jooke,
vahendab forbes.com

Ameerika kalleimaks restoraniks peetakse New Yorgis asuvat sushirestorani Masa. 30käigulise õhtusöögi eest tuleb välja käia 4302 krooni inimese kohta, sellesse summasse ei ole lisatud jooke ega jootraha. Kui juba Masas on koht reserveeritud, siis ei tasu kohe kindlasti selleks õhtuks ootamatult haigeks jääda. Kui broneering tühistada vähem kui 48 tundi enne õhtusööki, tuleb kahju korvamiseks inimese pealt välja käia 1613 krooni. Sama kehtib ka siis, kui broneeritud laudkonnas inimeste arv suureneb või väheneb.

Õhtusöök koosneb 5 eelroast ja 25 erinevast sushikäigust. Õhtusöögi kõrvale võib rikkalikust veinikaardist leida endale sobiva igaüks. Veinikaardi hinnad jäävad 1183- 16 132 krooni vahele.

Jaapani köögi austajatel tuleb luksusliku õhtusöögi eest kahele kukrut kergendada kuni 25 000 krooni võrra ning sellele lisaks jätta ka 10% jootraha nii nagu Ameerikas kombeks.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara