Kapo vahistas restoraniketi omaniku

Rahvusvahelist relva- ja narkoäri uuriv
kaitsepolitsei vahistas Tallinna prestiižikamate šašlõkirestoranide keti aserist
omaniku, kes on eluga pääsenud kahest tapmiskatsest.

Üks kohaliku aseri kogukonna liidreid, Eesti allilmas eesnime Alek järgi tuntud kolmekümnendates eluaastates mees vahistati kaks nädalat tagasi Tallinna lennujaamas, kui ta Eestist äriasjus ajutiselt lahkuda kavatses. Passikontrollis öeldi mehele, et tema passiga on probleeme, ja paluti tulla kõrvalruumi, kirjutas Postimees.

Seal ootasid meest käeraudadega kaitsepolitseinikud. Uurijate väitel on Aleki-sugune mees oma rahvusvaheliste kriminaalsete sidemetega ohuks kogu Eesti riigi julgeolekule.

Kohtu loal kuni pooleks aastaks vahi alla võetud Aleki arreteerimine ajas ärevile kogu Eesti organiseeritud kuritegevuse juhid.

"Alek on vahi all kahtlustatuna narkootikumide salakaubaveos. Praegu ei ole uurimise huvides võimalik sellest kriminaalmenetlusest rohkem rääkida," on organiseeritud kuritegevuse vastase võitluse eest vastutav juhtiv riigiprokurör Margus Kurm napisõnaline.

Postimehe andmeil on tegemist koostöös Leedu politseiga algatatud kriminaalasjaga, mille käigus uuritakse rahvusvahelist narko- ja salarelvaäri.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara