Famar-Desi Grupp: müügitehing pole veel kindel

Aktsiaseltsi Famar-Desi Grupp nõukogu
esimees Leho Kivima kinnitas Saint-Gobaini plaani Ehituse ABC kauplused ära
osta, ent kas tehing ka teoks saab, pole täna veel kindel.

Kivima ütles, et läbirääkimised kauplusteketi müügiks alles algavad. "Miks peaks midagi ostjate jaoks muutuma," imestas ta küsimuse peale, kas suurtehing Eesti ehitusmaterjalide ostjaile ka mingeid muudatusi kaasa toob. "Kõik läheb paremaks, sest neil on kaubanduses pikaajalisem kogemus," rahustas Kivima.

Ehituse ABC sortimendi muutumine või laienemine sõltub uue omaniku otsustest, kuid see võib praegusega võrreldes jääda ka enam-vähem samaks, andis Kivima mõista.

Miks Saint-Gobain eksklusiivsete läbirääkimiste alustamisest avalikkusele teatas, ei osanud Kivima öelda. "Võibolla börsifirmad peavad seda tegema," oletas ta, "võibolla neil aga aktsiate hind langes ja aasta lõpus oli vaja midagi öelda."

Kivima ütles, et tehing Famar-Desi omanike ja Saint-Gobaini vahel ei pruugi teoks saada. Läbirääkimiste pikkus sõltub sellest, kui keeruliseks need kujunevad. Kui siiski käed lüüakse, lahkuvad praegused omanikud nii omanike ringist kui firmast.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara