Riik nõuab Erki Aavikult 13,8 miljonit krooni

Riik nõuab Werol Tehaste endiselt juhilt
Erki Aavikult 13,87 miljonit krooni, sest väidetavalt kaotas firma tema
taktikepi all raskustesse sattudes just nii palju hilisemast
erastamishinnast.

Werol Tehased müüdi eelmisel aastal Rein Kilgiga seotud ASile Pere 32 miljoni krooniga. Põllumajandusministeeriumi kantsleri vanemabi Indrek Grusdami sõnul arvutati aga 2004. aastal välja firma väärtus, mis oli erastamishinnast tublisti krõbedam ning sellest nõue tulenebki, kirjutas Postimees.

Weroli nõude aluseks eksjuhile oleks olnud tema ajal sõlmitud rapsiostu lepingud, millest paljud sõlmiti juba toona maailmaturuhindadest kõrgemalt ning hindade langemisel kaotas firma kümneid miljoneid. Weoli nõue Aaviku vastu oleks küündinud 53,78 miljoni kroonini, kuid siiani ei ole ettevõte seda esitanud.

Weroli endist juhti Erki Aavikut kahtlustatakse rapsi ülevarumises ja sellega Werolile kahju tekitamises, ASiga Biodisel lepingu sõlmimises, mis tõi Werolile kaasa enam kui saja miljoni kroonise kahjunõude, ning ühes kaasosalistega Werolist üle miljoni krooni kõrvaldamises.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara