Ameeriklased saavad koduvabariigis nüüd Vana Tallinnat osta

„See on Eestist!“ ei ole just parim
reklaamlause USAs, kuid Oak Lawni elanik Bob Mauge ei ole tavaline alkoholi
kaupmees.

Matrics Importingi president Bob Mauge on ainuke importöör, kes müüb USAs Eesti likööri Vana Tallinn, kirjutas southtownstar.com.

45aastasel Mauge puudus alkoholimüügi kogemus, kuni tema naise töökaaslane tõi talle Eestist pudeli Vana Tallinnat. Maugedele meeldis jook, kui pudel tühjaks sai, läksid nad uut otsima. Kui nad seda USAst osta ei saanud võtsid nad Livikoga ühendust ja said teada, et keegi Vana Tallinnat USAs ei müü.

Nüüd on mees ainus, kes USAs Vana Tallinnat maale toob. 27 dollari (287 krooni) eest saab likööri osta Chicagost, muuhulgas Sam's Wines Spiritsi poodidest.

„See ei ole uus hitt turul,“ ütles Mauge, kuid lisas, et müük kasvab stabiilsest ja nad loodavad aastaga müüa 1400 kasti Vana Tallinnat.

Ameeriklased eelistavad Vana Tallinnat juua kokteilides, segades seda troopiliste viljade mahladega, kohvilikööriga, vaniljejäätisega ja viskiga.

Mauge tahab oma äri laiendada ka Illinoisi ja leiab, et tootel võiks menu olla üle USA.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Teabevara