Port Arturi juht: kasv pole enam nii võimas

Pärnus asuva Port Artur Halduse juhataja
Romek Kosenkranius ütles, et kaubanduskeskuse käive kasvab, kuid mitte enam nii
võimsalt kui varasematel aastatel.

"Kasv on olemas, kuid mitte enam nii võimas kui varasematel aastatel. Meil toimub sama, mis majanduses," rääkis Kosenkranius.

"Võib tõesti öelda, et 2007. aasta teisel poolel kasvasid kaupmeeste käibed aeglasemalt, kui aasta esimesel poolel," kommenteeris ta teiste kaubanduskeskuste tähelepanekuid.

Samas kasvasid aasta esimese poole käibed kuude lõikes kohati isegi kuni 28%, märkis Kosenkranius. "Seejuures jäi ostude arv kogu aasta lõikes praktiliselt samale tasemele ehk aasta jooksul kasvas keskmise ostu suurus. Külastuste arv jäi 2006. aastaga samale tasemele, mis oli umbes 4,8 miljonit külastajat aastas," lisas Kosenkranius Port Arturi kohta.

Kosenkranius ütles, et kuigi detsembrikuu käibeandmed ei ole veel koos, võib väita, et mullune kogukäive oli võrreldes 2006. aastaga umbes 13% suurem.

Külastajate kasvu suurenemist prognoosib Port Artur aasta lõpuks, kui uksed avab senise kaubanduskeskuse laiendus Port Artur 2. Sinna tuleb umbes 11 000 ruutmeetrit lisapinda.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Statistika

Teabevara