Prisma uus kaubandusjuht: tahame Eestis saada selgeks hinnaliidriks

Alates 1. märtsist asub Prisma Peremarketi
uue kaubandusdirektorina tööle Sari Hujanen, kelle eesmärk on teha Prismast
Eesti turul selge hinnaliider, teatas ettevõte.

”Kõik kohaliku Prisma tootevalikud tehakse kohapeal, lähtuvalt siinse elaniku harjumustest ja maitseeelistustest,” sõnas Prisma Peremarketi tegevjuht Janne Lihavainen. ”Kuid lisaks kohalikule ja laiale tootevalikule soovime pakkuda ka soodsat hinda.”

Lihavaineni sõnul näitab Euroopa jaekaubandusmudel, et keskmisest kõrgema sissetulekuga ja keskmisest haritumad tarbijad eelistavad odavamaid kaubanduskette. ”Majanduslikult mõtlev inimene mõtleb ratsionaalselt ka isiklikke oste tehes. Meie eesmärk on pakkuda parimat hinna kvaliteedi suhet just nendele majanduslikult mõtlevatele inimestele,” märkis ta.

Prisma Peremarketi uus kaubandusdirektor Sari Hujanen on pika aega töötanud Soome suurimas kaubanduskontsernis S-Grupp toidukaupade tooterühmajuhina ja hiljem infohalduse süsteemijuhina. Enne Tallinnasse tulekut töötas Sari Hujaneni S-Grupi Jollase Instituudi õppejõuna.

Prisma eelmine kaubandusdirektor Janne Lihavainen töötab tänaseks ettevõtte tegevjuhina.

Prisma Peremarket on Põhjamaade juurtega S-Grupi kontserni kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb nii Soome, Eesti kui Läti turgudel. Eestis tegutseb Prisma Peremarket alates 2000. aastast. Prisma Peremarket annab Eestis tööd ligi 700le inimesele.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Statistika

Käsi­raamatud