Müügipindade puudus pidurdab äri

Lastekaupadele suunatud Baby City juht Ivar
Vilmer märkis, et lastekaupade turul veel ruumi on, kuid raske on saada
atraktiivseid müügipindu.

Vilmeri sõnul takistab hetkel Kotryna OÜ laienemist pindade puudus, Tallinnasse nii suure pinnaga uut kauplust nagu ettevõtte esimene kauplus oli ei saakski. Veebruaris avas Kotryna OÜ Mustika kaubanduskeskuses 2000 m2 lasteasjade poe. "Saaks jätkata keskustes, aga seal ei saa pindu," nentis Vilmer.

Samasugune põud on tema sõnul nii Tallinnas kui ka Riias. Eesti juhtiv mänguasjade kett Jukat Eesti tahab laieneda Eestist väljapoole, kuid võimaliku ühisfirma osaluste jagamine leedukatega on protsessi aeglustanud.
Jukat Eesti omaniku Marko Mägi sõnul otsib ettevõte koostööpartnereid, kuid pole müügis. Laieneda soovitakse just Lätti, Leetu ja ka Soome.

"Kui nad saavad hea pinna Lätis, siis nad saavad korralikult käivituda," kommenteeris ta Jukat Eesti plaani kinnitada kanda Riias.
"Mingil määral oleks võimalik," kommenteeris Vilmer võimalust, et Jukat Eesti ja Eesti firma Kotryna OÜ, mille enamusosalus kuulub Leedu kapitalil põhinevale firmale JSC Kotryna, võiksid ühineda.

"Minu teada mitte, aga ma ei saa pead anda," kommenteeris Vilmer võimalust, et Jukat Eesti peab läbirääkimisi JSC Kotrynaga.

"Me teeme Jukat Eestiga koostööd," ütles Eesti teine suurem mänguasju müüv ettevõtte OÜ Anvol juhatuse liige Stanislav Nemko portaalile dv.ee. "Mis puudutab jaemüüki, siis meie sihtgrupid on erinevad ning ei kattu," ütles ta. Sellepärast ei paku Jukat Eesti Nemko sõnul neile mingit konkurentsi.
"See on keeruline küsimus," jäi Nemko napisõnaliseks võimaluse puhul, et mänguasju müüvad OÜ Anvol ja Jukat Eesti võiksid ühineda.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara