Hääle laevapark kuivas kokku

Pakri Marine Investmentsile kuuluv
Paldiski-Kapellskäri vahel kaubavedusid korraldav ettevõte Baltic Scandinavian
Line loobus sügisest kahe laevaga opereerimast.

Mullu oli ettevõtte prioriteediks panna liini teenindama kaks laeva, mida kaua ja põhjalikult valiti.

Aasta tagasi tundis Baltic Scandinavian Line (BSL) vajadust täiendada oma laevaparki veel ühe laevaga ning rentis Rootsi firmalt Rederi AB Gotland M/L Gute koos 20-liikmelise meeskonnaga. Tänaseks on teisest laevast siiski juba loobutud.

„M/L Gute oli meil renditud kuueks kuuks võimalusega lepingut pikendada. Septembris otsustasime lepingut siiski mitte jätkata,“ sõnas BSLi tegevjuht Mart Loik.
Mehe sõnul kasvasid ettevõtte kaubaveod võrreldes 2006. aastaga 15% võrra.

Küsimusele, kuidas ettevõttel viimane aasta läinud on, vastas Loik, et BSLi 2007. aasta esimese kvartali käibe kasvu häiris aprillis alanud poliitiline rüselus, kuid selle otsene mõju logistikale oli suhteliselt lühiajaline.

Ettevõtte arenguplaanid on Loigu sõnul ka praegu suured. "Lähema nelja aasta jooksul on ettevõttel plaanis oluliselt laiendada äritegevust tervikuna uute liinide lõikes ja mitmekesistada teenuseid ja kliendibaasi. Tulevikuväljavaated on head. Praegune suurim probleem on sobilike tänapäevaste laevade puudumine turul," sõnas tegevjuht.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud