Sportlandil on ligi 6miljoniline maksuvõlg

Sportland Eestil on 5,8miljoniline
käibemaksuvõlg, ettevõtte omanikel on omakorda veel 4,5miljoniline võlg.

„Sportland Eesti ASi puhul on tegemist lühiajalise käibemaksuvõlaga, mille tasumise graafik on maksuametiga kooskõlastatud,” ütles Sportland International Groupi tegevjuht ja Sportland Eesti juhatuse liige Karin Türk aripaev.ee-le.

Samas maksuameti esindaja Priit Rum teatas, et Sportland Eesti on teinud maksuhalduriga võla tasumise parima variandi leidmiseks koostööd, siiski ei ole äriühingul hetkel kehtivat ajatamisgraafikut, teatas maksuamet. Maksuameti andmetel on Sportland Eestil käibemaksuvõlg 5 818 686 krooni (sh intress 220 726 krooni).

Ka Sportland Eesti emafirmal Sportland International Groupil oli 933 502kroonine maksuvõlg, mis on Sportland Eesti juhi Karin Türki sõnul juba tasutud.

Türk ei soovinud kommenteerida, mis põhjustel võlad tekkisid ja kui pika aja jooksul kavatseb Sportland Eesti 5,6miljonilise võla tasuda.

Sportland International Groupi ühel osanikul ärimeestele Are Altrajale ja Anti Kallele kuuluval AS Jalajäljel on samuti maksuvõlg – seisuga 25.03.2008 nimelt 3 171 479 krooni. Jalajälg on Nike'i spordikaupade edasimüüja Baltimaades.

Karin Türk jäi napisõnaliseks Sportland Eesti üldise käekäigu kommenteerimisel. „Sportland peab lugu konkurentidest ja turupositsioon Eestis on hea,” vastas ta küsimusele turupositsiooni kohta Eestis.

Sportland tegutseb Eesti, Läti, Leedu, Venemaa, Ukraina ja Soome turgudel. „Lähiaastate perspektiivis on Sportlandil plaanis areneda kvalitatiivselt olemasolevatel turgudel, pikaajalise arengukava kohaselt laieneda uutele turgudele,” kommenteeris Türk ettevõtte arenguplaane.

Sportland Eesti kuulub Sportland International Groupile, millest ligi 80% kuulub Eesti ärimeestele Are Altrajale ja Anti Kallele ning meeste ühisele ettevõttele AS Jalajälg ning ülejäänud Rootsi investeerimisfondile Askembla Growth Fund Kommanditbolag.

Sportland Eesti kasum oli 2006. aastal 22,6 miljonit krooni ning käive 303,9 miljonit krooni.

Neljal Sportlandi omanike Are Altraja ning Anti Kalle osalusega spordikaupade ja vabaajariiete ettevõttel on maksuvõlg, millele lisandub ka intress.
Lisaks Sportland Eestile on Nike'i spordikaupade edasimüüjal Jalajäljel käibemaksuvõlg – seisuga 25.03.2008 nimelt 3 171 479 krooni.
Fifaal on käibe- ja sotsiaalmaksuvõlg 878 724 krooni. Fifaa esindab Baltimaades spordi ja vabaaja kaubamärke And1, Russell Athletic, Skechers Footwear ja Spalding, samuti müüb firma T-särke.
West Sporti kaupluste ketti esindav Spordi Agendil on 700 000kroonine käibemaksuvõlg. Ühelgi äriühingutel ei ole hetkel kehtivaid ajatamisgraafikuid, teatas maksuamet.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara