Prisma kett läheb Peterburi

SOK kontserni Prisma kett avab Venemaal
Peterburis oma esimese kaupluse uksed käesoleva aasta suvel.

Peterburi Prisma kaubandusdirektorina asub tööle Kristi Lomp, kes on siiani töötanud Rocca al Mare Prisma juhatajana, teatas ettevõte.

Esimene Prisma Peterburis avatakse linna südames Nevski Prospektil. Avatava Prisma pindala on ligi 2500 m² ning seal hakkab tööle 60 inimest. Lähiaastatel avatakse St. Peterburgis veel 3 kuni 5 Prisma kauplust. Pikemas perspektiivis mahutaks Peterburi SOK kontserni hinnangul 15 kuni 20 Prismat.

”Prisma eeliseks Peterburi turul on usaldusväärsus, lai valik, efektiivsus ja ostmise mugavus. Esimese Prisma tugevuseks on veel linna südames olev asupaik ja sealse regiooni väike konkurents,” ütles SOK Peterburi kaupluste tegevjuht Vesa Punnonen.

SOK juhatuse hinnangul on Peterbur 5 miljoni elaniku ning kiirelt kasvava elustandardiga suurepärase perspektiiviga turg. SOK kontsern on juba sisenenud Peterburi turule kolme erineva hotelliprojektiga. Neist esimene, viietärnihotell Holiday Club St Peterburg, avati jaanuaris. Sokos Hotel Olympic Garden ja Sokos Hotel Vasilievsky avatakse selle aasta jooksul.

Eestis tegutsevad SOK tütarettevõtetena AS Prisma Peremarket ja AS Sokotel, mis tegutseb Sokos Hotel Viru kaubamärgi all. Lisaks Soomele, Eestile ja Venemaale tegutseb kontsern ka Lätis ja Leedus.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Nicorex Baltic otsib HULGIMÜÜGI VALDKONNA JUHTI

M-Partner HR OÜ

01. august 2017

Tarkvara

Majandustarkvara Profit – kõik mida ettevõtte juhtimiseks vajad

Majandustarkvara Profit pakub oma klientidele tasuta tarkvarauuendusi ja kasutajatuge, mis tähendab, et Profiti kliendid täiendavate lisakulutustega arvestama ei pea ning saavad alati töötada kõige kaasaegsema tarkvaraversiooniga. 

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud