Tõniste: siestat pidavad riigid ei ole majanduslikult väga produktiivsed

LTT AS ja T.T. Varahalduse OÜ omanik Tõnu
Tõniste sõnul ei sobiks tööpäeva keskel siesta pidamine Eesti majandusele, sest
majanduslikult ei ole siestat pidevad riigid väga produktiivsed.

„Ei tahaks, siis tekiksid tupikud, sest kõik sõidaksid koju ja siis jälle tööle tagasi,“ rääkis Tõniste esimesest mõttest seoses siesta pidamisega. Tema sõnul ajaks siesta asjad segasemaks ja ei oleks majanduslikult kasulik. „Siesta sobib rohkem soojematesse kliimadesse, kus õhtud on pikemad. Sobib paremini ka sinna kultuuri. Majanduslikult ei ole siestat pidavad riigid ka väga produktiivsed,“ leidis Tõniste.

Aripaev.ee küsis Tõnu Tõnistelt tänase päevaküsimuse „Kas sooviksite pidada tööpäeva keskel siestat?“. Sellise ettepaneku tegid hiljuti ametiühingud.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Grossi Toidukaubad: tööajaarvestus muutus kordi lihtsamaks

Grossi Toidukaupade poeketi operaatorfirma OG Elekra AS võttis suvel kasutusele uudse Begin’i tarkvararakenduse, mis muudab aeganõudva tunni- ja tükitöö arvestuse paberil automatiseerituks igakuiseks tööaruannete esitamise ning palgaarvestuse ajakokkuhoidvamaks ja läbipaistvamaks.

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Statistika

Käsi­raamatud