Olde Hansa kostitab soojendatud söögiga

Inimesed maksavad sadu kroone, et süüa
Eesti tuntui shy;mas restoranis keskaegseid toite. Ent suur osa
menu shy;roogadest valmib hoopis mujal ning soojendatakse Olde Hansas lihtsalt
üles.

Nõukogude ajal Noorte Meeste shy;Kristliku Ühingu kaudu Soomest Eestisse tulnud endise ajakirjaniku, suhtekorraldaja ning usuõpetaja Auri Hakomaa äriidee pakkuda Tallinna iidses linnasüdames keskaegseid hõrgutisi töötab nagu õlitatult. Arvukates arvustustes üle ilma kiidetakse, et Tallinnas käies "ei tohi Olde Hansat vahele jätta", "aeg möödub seal fantastiliselt" ning "toit on kõige selle täht".

Eesti Ekspressile on mitu allikat rääkinud, et menurestorani köök on suvise ja jõuluaegse turistidemassi teenindamiseks liiga väike. Seetõttu küpsetatakse road mujal valmis, tuuakse termoste ja muude nõudega Olde Hansasse ja neid vaid soojendatakse kohapeal enne lauale kandmist. Muu hulgas valmib osa roogadest koolitoidufirmas Eesti Eine.

Ka internetist võib leida vihjeid ? la: "Seal tehakse toit kõik hommikul valmis ja siis [hoitakse] marmiidis terve päev. Nii nagu te käite lõunasöögi ajal päevapraade söömas. Vahe selles, et muidu saad prae 40 eek ja seal maksad 300 eek sellesama jama eest. Ja raha tuleb nagu murdu neil sisse, shy;vaatamata shy;kõigele, sest inimene arvab, et see on shy;teistsugune ja huvitav."

Tegelikult ei ole suurköögi kasutamine tänapäeva Eesti restoraniäris midagi erilist. Iseäralik oleks, kui neid ei kasutataks, sest paljusid tooteid ja teenuseid on kasulikum sisse osta kui ise teha. Näiteks Kuressaare sanatooriumidel on ühisköök. Fazer Amica opereerib restoran-lounge'is Wana Tunnel. Eesti Eine käes on Viimsi spaa restoran jne.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Lihtsam viis e-poe loomiseks

Müü oma tooteid kasutades Eesti suurimat pilve-põhist platvormi! Meie võimas e-poe lahendus annab sulle kõik vajalikud tööriistad ehitamaks endale sobiv e-pood.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara